Het Linxe team

Leer hier de medewerkers van Linx+ kennen.


Landelijk secretariaat

Hoogstraat 42, 1000 Brussel

Caroline Cocquyt
Coördinator Linx+ / ABVV-senioren
caroline.cocquyt@linxplus.be
02 289 01 73

Dorien Deloof
Administratief medewerker Linx+ / ABVV-senioren
dorien.deloof@linxplus.be
02 289 01 81

Rudi De Rechter
Educatief medewerker Linx+
rudi.derechter@linxplus.be
02 289 01 75

Karen Dick
Project medewerker Linx+
karen.dick@linxplus.be
02 289 01 75

Sandra Temmerman
Educatief medewerker Linx+
sandra.temmerman@linxplus.be
02 289 01 72

Ajoubi Benali
Educatief medewerker Linx+ / ABVV-senioren
ajoubi.benali@linxplus.be
02 289 01 74

Els Rits
Administratief medewerker Linx+ / ABVV-senioren
els.rits@linxplus.be
02 289 01 70

Gewest Vlaams-Brabant

Maria Theresiastraat 119 - 3000 Leuven

Wim Lahou, Rony Debeerst & Niel Hendrickx
Gewestelijke werkingsverantwoordelijken Vlaams-Brabant
vlaamsbrabant@linxplus.be
016 27 18 87

Gewest Antwerpen

Ommeganckstraat 35 - 2018 Antwerpen

Steffi Verbraeken, Christijn Terlingen & Klaas Madereel
Gewestelijke werkingsverantwoordelijken Antwerpen
antwerpen@linxplus.be
03 220 67 11

Gewest Oost-Vlaanderen

Vrijdagmarkt 9 - 9000 Gent

Hendrik Braet, Christine Geenens, Sabrina Meijs & Glenda Van Impe
Gewestelijke werkingsverantwoordelijken Oost-Vlaanderen
oostvlaanderen@linxplus.be
09 265 52 63

Gewest Limburg

Gouverneur Roppesingel 55 - 3500 Hasselt

Ben Den Hollander, Verdingh Carla & Kadriye Iri
Gewestelijke werkingsverantwoordelijken Limburg
limburg@linxplus.be
011 28 71 43

Gewest Mechelen-Kempen

Grote Markt 48 - 2300 Turnhout

Kim Peeters & Nadia Market
Gewestelijke werkingsverantwoordelijke Mechelen-Kempen
mechelenkempen@linxplus.be
014 40 03 08

Gewest West-Vlaanderen

Rijselsestraat 19 - 8500 Kortrijk

Marc Bonte
Gewestelijke werkingsverantwoordelijken West-Vlaanderen
westvlaanderen@linxplus.be
056 24 05 59

Zoek op trefwoord

Linx+